Career

work with us

Proč pracovat právě u nás

Vzhledem k rozšiřování projekčních týmů hledáme vhodné kandidáty na tyto pozice:

Projektant technologických zařízení

Nástup možný IHNED.

Co Vám nabízíme my

  • Práci s nejmodernějšími technologiemi a nástroji
  • Zvyšování kvalifikace v rámci oboru - školení v systému PDMS/E3D
  • Možnost profesního růstu
  • Motivační mzdové ohodnocení
  • Získávání zkušeností u našich zahraničních klientů
  • Jazykovou výuku hrazenou zaměstnavatelem
  • Pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování
  • Velmi dobrou dostupnost (metro "C" - Budějovická)
  • A v neposlední řadě přátelský kolektiv

Od Vás potřebujeme

  • VŠ technického směru - strojní / stavební TZB
  • Uživatelskou znalost MS Office a AutoCAD
  • Znalost AJ nebo NJ na středně pokročilé úrovni
  • Pečlivost
  • Samostatnost ale i týmového ducha
  • Porozumění technické dokumentaci - schopnost rychlé orientace
  • Zodpovědnost a flexibilitu
  • Ochotu cestovat jak v rámci ČR, tak i do zahraničí

Jak bude vypadat Vaše pracovní náplň

  • Zpracování projektové dokumentace vč. kontroly vstupní dokumentace
  • Práce na samostatných projektech
  • Tvorba studií technologického provedení
  • Týmové řešení problémů během projektování
  • On-line komunikace se zahraničními klienty
  • Tuzemské i zahraniční služební cesty

Místo výkonu práce

  • Praha (Olbrachtova 2006/9, Praha 4)

Kontaktní formulář