Career

work with us

Momentálně hledáme vhodného uchazeče na pozici:

PROJEKTANT / PROJEKTANTKA TECHNOLOGICKÝCH ZAŔÍZENÍ

Jak bude vypadat Vaše pracovní náplň

  • Zpracování projektové dokumentace vč. kontroly vstupní dokumentace
  • Práce na samostatných projektech
  • Tvorba studií technologického provedení
  • Týmové řešení problémů během projektování
  • On-line komunikace se zahraničními klienty
  • Tuzemské i zahraniční služební cesty

Od Vás potřebujeme

  • VŠ technického směru - strojní / stavební TZB
  • Uživatelskou znalost MS Office a AutoCAD
  • Znalost AJ nebo NJ na středně pokročilé úrovni
  • Pečlivost
  • Samostatnost ale i týmového ducha
  • Porozumění technické dokumentaci - schopnost rychlé orientace
  • Zodpovědnost a flexibilitu
  • Ochotu cestovat jak v rámci ČR, tak i do zahraničí

Co Vám nabízíme my

  • práci s nejmodernějšími technologiemi a nástroji
  • zvyšování kvalifikace v rámci oboru - školení v systému PDMS/E3D
  • možnost profesního růstu
  • motivační mzdové ohodnocení
  • získávání zkušeností u našich zahraničních klientů
  • jazykovou výuku hrazenou zaměstnavatelem
  • pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování
  • velmi dobrou dostupnost (metro "C" - Budějovická)
  • a v neposlední řadě přátelský kolektiv

Nástup možný IHNED.

Kontaktní formulář